Masz pytanie : +48502265577 | : biuro@wiarawbiznesie.pl

  • LOGIN
  • Brak produktów w koszyku.

Kim jesteśmy

Witamy na stronie POLSKIEJ AKADEMII BIZNESU

Powstaliśmy w 2013 roku i od tego czasu przeszkoliliśmy ponad 10000 uczestników, a na naszych konferencjach oraz imprezach gdzie występowaliśmy uczestniczyło dla ponad 50 000 uczestników.

W naszych działaniach kierujemy się etyką i moralnością wynikającą wprost z naszych wartości, którymi są patriotyzm oraz wiara katolicka.

Każdy z nas chce czuć się wolnym i bezpieczny,  aby mieć te uczucia niezbędny jest spokój ducha i rodzina, ale i zabezpieczenie finansowe. Pęd dzisiejszego świata, wiele powodów do stresu i natłok informacji, w nadmiarze odbierane przez nasz umysł mogą powodować, że gubimy się sami w swoich myślach.

ZACZNIJ ŻYĆ JAK BYŚ CHCIAŁ!!!
Pragniemy pokazać Ci możliwości jakie daje współczesny świat, nauka i wiara. Przeżyj z nami zmianę osobistą i rozwiń swoje skrzydła i naucz się latać!

Proponujemy Ci to co mamy najlepsze. Dzięki naszym szkoleniom, doradztwie oraz konferencjom i spotkaniom regionalnym pomogliśmy już wielu ludziom, sesje coachingu i mentoring, które przeprowadziliśmy zmieniły życie setkom ludzi, a konferencje i warsztaty udostępniły wiedzę, która była dotąd mało znana.

Serdecznie polecamy stronę naszego partnera wiarawbiznesie.pl

O Nas

Polska Akademia Biznesu jest projektem szkoleniowo biznesowym,  skierowanym do ludzi oferujących wartości.

Warszawa, Polska
+48502265577
biuro@polskaakademiabiznesu.pl

Nadchodzące szkolenia

maj, 2022

Brak Wyarzeń

top
Design By © Intellegro. All rights reserved.
X