Masz pytanie : +48502265577 | : biuro@wiarawbiznesie.pl

  • LOGIN
  • Brak produktów w koszyku.

O Nas

O firmieKażdy z nas chce czuć się wolnym i bezpieczny,  aby mieć te uczucia niezbędny jest spokój ducha i rodzina, ale i zabezpieczenie finansowe. Pęd dzisiejszego świata, wiele powodów do stresu i natłok informacji, w nadmiarze odbierane przez nasz umysł mogą powodować, że gubimy się sami w swoich myślach.

ZACZNIJ ŻYĆ JAK BYŚ CHCIAŁ!!!
Pragniemy pokazać Ci możliwości jakie daje współczesny świat, nauka i wiara. Przeżyj z nami zmianę osobistą i rozwiń swoje skrzydła i naucz się latać!

Proponujemy Ci to co mamy najlepszego. Dzięki naszym szkoleniom pomogliśmy już wielu ludziom, sesje coachingu i mentoring, które przeprowadziliśmy zmieniły życie setkom ludzi, a konferencje i warsztaty udostępniły wiedzę, która była dotąd mało znana.

Misja

Polska Akademia Biznesu to firma z wartościami, gdzie specjaliści i eksperci ze swoich dziedzin przekazują wiedzę na najwyższym światowym poziomie. Swoją edukację pobierali nie tylko w Polsce, ale i Stanach Zjednoczonych, Niemczech oraz Włoszech.

„…chcę pokazać, że bycie katolikiem to też bycie osobą przedsiębiorczą i dobrze zorganizowaną. Trzeba nie tylko być dobrym ojcem i mężem, ale również dobrym pracownikiem i pracodawcą. Wartości chrześcijańskie są wyryte w moim sercu. Wiadomo czasem człowiek upada, ale dzięki wierze może szybciej stanąć na nogi…”

Tomasz Sztreker
właściciel Polskiej Akademii Biznesu

Naszą misją jest zdobywanie i przekazywanie wiedzy oraz promowanie rozwoju. Przeprowadziliśmy wiele szkoleń, setki godzin coachingu i mentoringu, pracownicy firm, którym pomogliśmy wracają do nas na szkolenia. Jest do dla nas niesamowitą radością.
Wiedza na naszych szkoleniach jest ciągle uaktualniana o nowe odkrycia z dziedziny psychologii, biologii oraz fizyki, o nowe pomysły marketingowe, o nowe rozwiązania dla biznesu oraz o nowe sposoby i metody pracy coacha. Gwarantujemy zaufanie i uczciwość.

Nasze szkolenia prowadzimy w sposób dynamiczny i nowoczesny. Samy cały czas się kształcimy, jeździmy na konferencje oraz na szkolenia i kursy, aby przekazywać wiedzą na najwyższym poziomie.

„jest nam niesamowicie miło pracować dla Ciebie, przekazywać Ci to co my zdobywaliśmy długimi latami w postaci skondensowanej i prostej, abyś mógł rozwijać się szybciej i szybciej osiągnąć sukces, rodzinny i zawodowy”

Trenerzy Polskiej Akademii Biznesu

Pragniemy uczyć odpowiedzialności, przekazywać wiedzę teoretyczną jak i praktyczną. Na szkoleniach dzielimy się swoim doświadczeniem i wiedzą, którą zdobywaliśmy od wielu mentorów.
Naszą ambicją jest bycie najlepszymi trenerami w Polsce z najlepszymi szkoleniami dostosowanymi do Twoich potrzeb.

„Dla mnie być katolikiem to
być po prostu szczęśliwym
człowiekiem i to jest największy

sukces jaki można osiągnąć w życiu”

Tomasz Sztreker
Prezes Polskiej Akademii Biznesu

Współpraca

Jeśli jesteś osobą, która lubi wyzwania, mieć wspaniałą atmosferę w pracy, wesołą ekipą i zgrany zespół, który będzie pomagał w zdobywaniu wiedzy i umiejętności, aby piąć się po szczeblach karieru to w takim razie zapraszamy do współpracy!

Dla osób, które pragną zajmować się rozwojem osobistym
Możesz wysłać nam swoje filmy, audiobooki, teksty, a dzięki temu zarabiać na zasadzie partnerstwa pieniądze. Jeśli wiedza tam zawarta będzie pasować do profilu działania naszej firmy, będzie zawierać interesujące informacje, przekazane w sposób przystępny, możesz nawiązać z nami współpracę i publikować swoje materiały.

Dla osób pragnących zajmować się sprzedażą
Czujesz że masz talent sprzedażowy i smykałkę handlowca? Dołącz do nas i stań się naszym przedstawicielem. Dla osób, które przekonają nas oferujemy szkolenia oraz zdobycie doświadczenia oraz godziwe wynagrodzenie.

Dla osób pragnących zajmować się marketingiem i budowaniem marki
Masz swoją stronę firmę, stronę www, znasz się na portalach społecznościowych, masz łatwość w nawiązywaniu dobrych relacjach z klientem to dobrze trafiłeś. Praca w tym dziale to niesamowity rozwój gdzie nie tylko umiejętności, ale kreatywność i przebojowość oraz wyobraźnia są niezbędnymi atrybutami do tego aby odnieść sukces. Masz w sobie talent? Chcesz go odkryć?

Dla wszystkich innych
Zapraszamy osoby które mają ochotę na zasadach wolontariatu, praktyki lub stażu współpracować z POLSKĄ AKADEMIĄ BIZNESU. Masz świetne pomysły, głowę pełną wspaniałych i nietuzinkowych rozwiązań, chcesz rozwijać się, a w przyszłości może samemu zostać trenerem, to nie czekaj, napisz do nas, zadzwoń, a z miłą chęcią nawiążemy z Tobą współpracę.

O Nas

Polska Akademia Biznesu jest projektem szkoleniowo biznesowym,  skierowanym do ludzi oferujących wartości.

Warszawa, Polska
+48502265577
biuro@polskaakademiabiznesu.pl

Nadchodzące szkolenia

maj, 2022

Brak Wyarzeń

top
Design By © Intellegro. All rights reserved.
X